Červenec 2008


Smajloši...)

28. července 2008 v 9:00
Normální:BadmintonBarbellTorch
Medvídci: Father's Day Teddy 1BBQBussiness ManHandymanMilitarySportyFather's Day Teddy 2
Zdroj:

Avatarky...HSM

27. července 2008 v 10:06
Zdroj:

Valím..pá

27. července 2008 v 8:47
Takže zachvilku! Už se jenom obleču...stavím se pro Báru a pojedeme na vlakové nádraží s k kterého pofrčíme vlakem na tábor! Už se moc těším ale zároveň i ty nervy...jaké to tam bude, jestli si tam najdu nějaké kámoše jestli to vydržím bez pc a td..No nic tak já jdu už nemůžu ani psát rky se mi nervozitou třepou..Tak ahoj bude se mě po vás stýskat...

Co o tobě říkají tvé vlasy?

26. července 2008 v 10:26
Blondýnky
Blondýnky jsou obecně považovány za velice atraktivní - hříva světlých vlasů prostě upoutá pozornost za všech okolností. Potvrdila to i skupina německých vědců, která zjistila, že přírodní blondýnky a také zrzky produkují šestkrát více feromonů než hnědovlásky, takže mají největší sex-apeal a jsou tím pádem pro muže nejpřitažlivější. Blondýnkám je zároveň připisována mírná a klidná povaha. Jsou prý velice romantické, citlivé, na druhou stranu dokáží být i rozmarné a poněkud přelétavé, ale i neskutečně naivní.
Brunetky
Brunetky naproti tomu jsou prý mazané a nikdy u nich přesně nevíte, co si myslí. Mohou ze sebe klidně udělat "hloupou blondýnu", ale přitom moc dobře znají všechny mužovy myšlenky, přání a fantazie. Brunetky jsou podle vědců velice vášnivé a spíše než něha, tolik vlastní blondýnkám, je pro ně příznačná smyslnost. Ženám s tmavými vlasy to prý ale také skvěle myslí a dokáží se vyrovnat mužům i na poli intelektuálním - snad proto jim dávají přednost spíše muži typu "vědátor".
Zrzky
O zrzkách se tvrdí, že jsou výjimečné, a je to úplná pravda. Vynikají hlavně svým temperamtem, ohnivou povahou a živelností, které mají na rozdávání. V každém případě nikdy nejsou nudné. Ba naopak dokáží lecčím překvapit, jsou za všech okolností své a mají zvláštní osobité kouzlo. Platí to samozřejmě hlavně pro přírodní zrzky, ale podobné vlastnosti se automaticky předpokládají také u žen s chemickou barvou. Věděli to už staří Římané, a proto si jejich ženy barvily vlasy henou, aby docílily zrzavého nádechu.
Zdroj - Weryk


Hlásni please:-D

25. července 2008 v 18:50
Hlásni pro mě prosím, prosím na web díky moc je to pro mě moc důležité!!!

Něco pro vás..)

25. července 2008 v 13:11
Něco málo jsem pro vás udělala..doufám že se vám to bude líbit!!!

V nedělu..pp

25. července 2008 v 10:32
Takže jenom jsem vám chtěla připomnět že v neděli 27.7.2008 odjíždím na dva týdny na tábor. Takže jsem vám sem předpřipravila pár článku ale jenom do 3.8.2008 protože už jsem dál nevěděla co sem mám dát...takže to znamená že od 3.8.2008-10.8.2008 bude POZASTAVEN blog...nechci si hledat nějakou náhradní majitelku...protože vím že si ostatní lidičky a sbéčka pozastavují blogísek na celé prázdniny...tak já ho budu mít pozastavený jenom na týden! Teď vám sem ještě přidám nějaký článek a půjdu uklízet!

Urážející SMS

25. července 2008 v 9:56
Chceš někoho pořádně naprudit tak neváhej a posílej:
Vis jaky je rozdil mezi tebou a samponem? Zadny! Oba jste na hlavu...
Nic proti tvoji hlave, ale ZADEK patri do kalhot !!!!!!!
Mas peknej pruser! Budes platit alimenty! V kravine se totiz narodilo TELE a vypada jako TY!
Jsi krasna jako hvezda jasna, jenom jednu chybu mas, ze se krave podobas!

Pink panter

24. července 2008 v 9:22
Zdroj:

Čusík...

23. července 2008 v 16:50
Tak ahojky, konečně jsem tady....teď jsem si přečetla všechny komentíky co jste mi sem napsali a rozhodla jsem se že už spřátelovat nebudu. Protože vás nestíhám obcházet! Tak sem jdu teda ještě něco přidat a by jste se měli tady na co dívat.... a td..!!!

Lebky...♥

21. července 2008 v 13:00

Nudím se...D

20. července 2008 v 18:16
Ahojky lidičky, jak je....já se tady normálně nudím!!!Bratránek je někde venku s kámoškama. Ale já jsem sním nikam nechtěla jít protože jsou to málé děcka. Mno a sestřenka jela s mamkou dom přijedou až zitra. Takže jsem tu a poslouchám Kanikuly. Tak vám sem jdu něco přidat. Protože nemám co dělat...tak zatím..mějte se hezky a užívejte si prázdnin (lépe než já)!

Odpoledne...

20. července 2008 v 9:01
Takže odpoledne odjíždím k sestřence jak jste už slyšely. Předpřipravený článek tu máte jenom jeden na zítřek. Ale budu se vám sem snažit něco přidat i u sestřenky. Jedu tam jenom na čtyři dny. To znamená do středy. Chtěla jsem tam být dél ale musím se chystat na tábor na který pojedu už příští neděli. Těším se úplně bestovně...až budu moc jezdit se setřenkou každý den ven, že se budu moct každý den koupat...a td. Tak si užívejte prázdnin a možná se tady ještě dneska zastavím.. tak zatím ahoj!!!

Rekordíky...

20. července 2008 v 8:55
Nejdelší nehty - Loise Hollis si nechává růst nehty na nohou od roku 1982. Celková délka všech deseti prstů byla při posledním měření 2,21 m.
Nejužší pas - Nejužší ženský pas má Catie Jungová - 38 cm. Již přes dvanáct let nosí každý den korzet.
Za pouhou minutu ...112 lidí na celém světě zemře a 260 dětí se narodí, čímž se zvýší světová populace o 148 lidí za minutu. ...je na celém světě posláno 50 000 SMS. ...je na celém světě ohlášeno 133 zločinů.
Nejpotetovanější muž - Lucky Diamond Rich strávil přes 1 000 hodin tím, že si dal tělo potetovat od stovky umělců. Začal tím, že si dal na tělo vytetovat kompletní sbírku pestrých designů z celého světa. poté se Lucky rozhodl pro 100% pokrytí černým inkoustem. Černé má dokonce i vnitřky uší i dásně. nyní se přes černou nechává tetovat bílou a přes ni přijde ještě barevný vzor.
Nejvíce piercingů - Kam Ma dostal celkem 1015 nových titanových piercingových kroužků po celém těle bez umrtvení a při jednom sezení. Celé to trvalo 7 hodin 55 minut.
Největší prsa - Americká pornoherečka ,,Maxi Mounds'' má největší umělá prsa světa. Okolo hrudníku má neuvěřitelných 154 centimetrů, poprsí váží 18 kilogramů. V žádném případě se nejedná o finální podobu, díky speciální technice se megaprsa ze dne na den zvětšují...
Nejlepší žrout švábů - Ken Edwards z Anglie snědl za jednu minutu 36 švábů. Kenova technika spočívá v tom, že si švába vhodí do úst a rozdrtí mu hlavu zadními stoličkami. Tak se prý přestanou kroutit a škrábat mě do jícnu cestou do žaludku.
Vytřeštěné oči - Kim Goodman dokáže vytřeštit bulvy 11 mm z očních důlků.
Největší kohout - Aaron Studham se honosí sestřihem mohykán, ktrý dosahuje výšky 53 cm. Tajemství jeho obrovité velikosti je prý pečlivé umytí každý den.

Vectorky...)

20. července 2008 v 8:49

Diplomek od Olivinky

20. července 2008 v 8:40

Řetězák od Emisky

19. července 2008 v 12:25
Ahojky!! Ahoj
Jakou zmrzlinu máš nejradši?? Čokoládovou
Máš zvířátko?? jj rybyčky
Máš ráda ovoce a zeleninu?? Jenom některou
Tvý oblíbený SB?? Óblíbené sbéčka jsou ty co sem neustále chodí ( a těch je bohužel dost málo)
Máš ráda hambáče?? nn....protože nejím rajčata
9 blogů které mají pokračovat?

Srandovn

19. července 2008 v 10:42
Zdroj: