Srpen 2008

No nic tak já jdu....

31. srpna 2008 v 20:53
No nic lidičky, já jdu spinkat už jsem unavená a zítra musím brzo stávat protože si musím ještě umýt vlasy a ještě ani newím co si zítra obleču...no nic tak já jdu abych se dobře vyspala..tak zatím...
Obrázky - Dobrou Noc: 4
Ahojec...))

31. srpna 2008 v 18:47
Ahojec...jak se vede před chvilkou jsem vám sem přidala pár fotek šatů...doufám že se vám líbí...dneska tu budu i večer takže bych chtěla něco přidat ale vůbec newím co tak bych byla ráda kdyby jste mi poradili...přidám vám sem každé vaše přání...tak pište do komentíků....!!!Tak co jak je?

31. srpna 2008 v 12:15
Ahojda, tak co jak se daří mě celkem blbě kdyý si vzpomenu na to že zitra už se jde do školy a já ještě dneska musím jed nakupovat...abych nemusela jít zítra v sukni (kterou nesnáším)...achjo! A ještě když pomyslým na to že už skončili diskotéky kde jsem našla tolik super lidiček...které uvidím až za rok...achjo...prostě se mi do žádné školy nechce ještě k tomu když v zimě pojedeme na lyžák...kam se mi vůbbeecc nechce...nejradši bych na tu školu zapomněla ale prostě to nejde...zachvilku pojedeme nakupovat...něco v čem bych mohla jít zitra do školy a strýcovi na oslavu padesátin...která je už za dva týdny....tam se mi taky moc nechce...ty lidi kteří tam budou tak jsem je viděla před deseti lety na horách na koho se tam jedině těším je kámoška...kdyví jestli se semnou ještě bude bavit protože už je jí sedmnáct a má svojeho kluka....tak jako newím jaké to tam bude a hlavně jak dopadne ten zítřejší den...tak vám pržím palečky aby vám dopadl co nejlíp...a jdu vám sem něco přidat zatím...pápec!

Avatary US5

31. srpna 2008 v 12:00
Bohužel jsou jenom tři ale víc jsem jich nenašla!Pucca

30. srpna 2008 v 16:26

Perličky za žákovek:D

30. srpna 2008 v 13:32
Leze do pětimetrové výšky na dvoumetrový strom.
Za zády se mi směje do očí.
Olizuje temperové barvy, a pak se diví, že zvrací.
Po písemné práci snědl tahák.
Poznámka: O každé přestávce poskakuje z lavice na lavici a usmívá se. Odpověd: Tak jak je možné, že má dvojku z tělocviku?
Váš syn při hodině hraje mariáš, hlásí dvacet, nemá krále a pak se hádá...
Vědomosti vaší dcery se rovnají nule; pro postup do vyššího ročníku je třeba, aby je minimálně zdvojnásobila.
Tváří se inteligentně, ale je úplně blbej.
Nazvracela mi do třídnice.
Močí do výše očí.


Juchuchůů

30. srpna 2008 v 12:10
Super...takže sem mamku moc nepřemluvila...ale slíbila mi že zítra pojedeme na Macochu mě se tam hrozně líbí když jdeme do Punkevní jeskyně a jedeme na těch lodičkách to je prostě žůžo...ještě jsem mamku přesvědčovala aby jsme šli i do Lanového centra ale mamka říkala že ne že ona by tam semnou nelozila...a td.. ale to newadí hlavně že pojedeme tam...jinak co se týče blogu...sem vám předpřipravým nějaké články aby jste se tu nenudili!!


Velké díky...

30. srpna 2008 v 10:50
Já bych chtěla mocinky moc poděkovat mojemu sbéčku
  • Nikol která mi udělala krásný desing....a za to jí moc moc děkuju!!!

Plostě pixelky

30. srpna 2008 v 9:21
..... ..... ....... ...... ............ ...... ....... .......
Zdroj: http://www.xeuro2008.estranky.cz/clanky/-pixelky/pixelky-mix-2

Jak se vede mě celkem ok...

30. srpna 2008 v 9:15
Ahojík, tak co jak se vede mě zatím celkem dobře ale to je asi tím že je teprve ráno...! Na dnešek ještě nemám nic v plánu já sem chtěla jít plavat (samozřejmě že do krýteho) ale mamka zase říkala že je tam hezky takže se někam půjdeme podívat...ale mě se nikam nechce...ještě ju skusím přesvědčit aby sme dělali něco záživnějšího než pořád někam chodili když už je předposladní prázdninový den! No jinak dneska se má vrátit kámojda z dovolené tak bych tam možná zašla a domluvila se sní kdy půjde do školy a prostě jenom tak pokecat...no nic tak já budu konnčit ještě vám sem přidám nějaký článeček a půjdu!

Dneska už nic...))

29. srpna 2008 v 21:30
Dneska už se fakt omlouvám ale chce se mi spát sem moc unavená...
Obrázky - Dobrou Noc: 8